Sekmadienis Kitaip

savaitgalio mokymai sekmadienis kitaip

IŠSKIRTINĖ MOTERS DIENA SU JŪRATE IR RITA

Mama, žmona, sesuo, dukra, kolegė, draugė…

daugybę visos turim vaidmenų.

 Kartu su jais gausybę užduočių,

darbų, vargų, džiaugsmų

ir rūpesčių tikrų bei menamų.

Daliname save visiems gausiausiu kiekiu

ir pačios sau savęs

mažai paliekam…

Galbūt todėl dažnai mus lanko įtampa ir liūdesys,

kantrybės taurė baigia ištuštėti,

  kai nebežinom kaip visur suspėti …

 Mes kviečiame mažiau skubėti ir sau Sekmadienį Kitaip turėti.

Sukurtas tam, kad moteris išties žydėt pradėtų,

save, kitus mylėt mokėtų.

Savaitę atidavus darbui, šeimai, vyrui ir vaikams –

pasiimk  Sekmadienį Kitaip kaip dovaną vertingą sau !

Jau trečiasis Sekmadienis Kitaip  vyks balandžio 29 d. jaukioje sodyboje Trakų rajone

su kruopščiai apgalvota, 

KŪNUI, PROTUI, SIELAI IR GEROMS EMOCIJOMS

SUBALANSUOTA PROGRAMA

Kokioms moterims skirta?

 • Besimokančioms suderinti darbą, šeimą ir prasmingą laiką SAU ir norinčioms  atgaivinti kūną, išlaisvinti emocijas, “perkrauti” protą, sustiprinti dvasią.
 • Daug arba mažai dirbančioms, atsidavusioms šeimai, auginančioms arba jau užauginusioms vaikus, skubančioms, nespėjančioms, o gal atvirkščiai šiuo metu kieknuobodžiaujančioms.
 • Nuoširdžiai mylinčioms arba tik besimokančioms pamilti save ir kitus.
 • Žingeidžioms, atviroms naujiems patyrimams ir galimybėms kai ką paleisti, kažkam atleisti…
 • Siekiančioms užsipildyti šviesiomis emocijomis, vertingomis žiniomis ir įgūdžiais, kitokiomis  įžvalgoms, praktiniais patyrimais ir patarimais.
 • Norinčioms išmokti savo kasdieninį maistą ruošti sveikiau, skaniau ir greičiau.
 • Siekiančioms geriau suprasti maitinimosi svarbą ir norinčioms patirti sąmoningą valgymą ( Mindful Eating).
 • Vertinančioms užmiesčio gamtą, išpuoselėtos sodybos komfortą, ežero pakrantę  ir aromaterapinę pirtį.    

 

Sekmadienį kitaip veda:

Rita Regalė – koučerė, pokyčių ir  streso valdymo ekspertė, lektorė:

“ Dalinuosi dešimtmečiais kauptomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, holistiniu požiūriu, gilesnėmis įžvalgomis, nuoširdžiu dėmesiu, atviru bendravimu, priėmimu, palaikymu ir spaudimu (tik tuomet kai veikiu iš pokyčių trenerės pozicijos 🙂 ) bei asmenine patirtimi ir kompetencija. Pastarąjį gyvenimo dešimtmetį tapatinu su gilesniu savo misijos šioje planetoje suvokimu, kurį man taikliausiai nusako senovės kinų išmintis: “Jei planuoji metus į priekį – sėk ryžius. Jei dešimtmetį – sodink medžius. Jei amžinybę – mokyk žmones.”

Jūratė Navikienė – kulinarinio tinklaraščio www.valgykimesveikiau.lt autorė, sveikos mitybos propaguotoja ir gero maisto gaminimo pamokų vedėja:

„Gaminti gerą maistą bei improvizuoti virtuvėje yra mano didžiausia aistra. Be maisto gaminimo esu pasinėrusi į sveikos mitybos ir sąmoningo valgymo (Mindful Eating) sritis. Esu įsitikinusi ir ant savo kailio patyrusi kaip svarbu suprasti ne tik valgome, bet ir kaip valgome – su kokiu nusiteikimu, tempu  ir emocijomis.  Maisto gaminimo pamokose mokau ne tik kaip paprastai ir skaniai paruošti maistą, bet kartu dalinuosi sukauptomis žiniomis ir patirtimi kaip savo kasdieninį maistą padaryti sveikesnį ir kaip tai padaryti nesugaištant daug brangaus laiko. Tikiu, kad mūsų susitikimas įkvėps Jus gaminti sveikesnius patiekalus, praplės supratimą apie mitybą ir supažindins su sąmoningo valgymo privalumais. Plačiau apie mano veiklą rasite www.valgykimesveikiau.lt ir Facebook paskyroje ttps://www.facebook.com/valgykimesveikiau/ “

 Kaip viskas vyks?

 •  9:30 – 10:00 Susipažinimas prie sveikų, skanių, vėlyvų pusryčių stalo
 • 10:00 – 12.30 Ritos praktiniai mokymai Geros savijautos paslaptys (Emocijų skalė, sąmonės lygis, emocinis intelektas ir turimos energijos kiekis)
 • 12.30 – 14.30 Pietūs su Jūrate: ypatingo patiekalo ruošimas, susipažinimas su skanios, sveikos mitybos ir sąmoningo valgymo principais
 • 14:30 – 16:00 Frustracijos lygio kėlimo, emocinio intelekto stiprinimo ir efektyviausių, šiuolaikinio mokslo patvirtintų streso valdymo, emocijų nusimetimo-paleidimo įrankių pristatymas, praktinis išbandymas bei užsipildymo teigiama, kūrybine energija sesija su Rita
 • 16.00 – 18.00  Aukščiausios terapinės klasės eterinių aliejų kvapų degustacija, sveikatinimo ir grožio procedūros aromaterapinėje pirtyje su Oksana bei tonizuojančios maudynės ežere.
 • 18.00 – 19.00 Vakarienė ir pasidalinimas įspūdžiais
 • 19.00 – 19.30 Atsisveikinimas ir išvykimas

 Pertraukėlių metu: vanduo, karšti gėrimai, gardūs užkandžiai ir burnoje tirpstantys desertai.Viso renginio metu Jūs vaišinsitės krupščiai atrinktu, sveikatai palankiu, su meile pagamintu, aukščiausios kokybės maistu.

 

Nauda Jums:

 1. Atitolsite nuo miesto triukšmo, kasdieninės rutinos ir nuostabios gamtos apsuptyje   prašmatnioje sodyboje ant ežero kranto turėsite  išskirtinę dieną sau.
 2. Atgaivinsite kūną, “perkrausite” protą, išlaisvinsite emocijas, sustiprinsite dvasią.
 3. Gausite gilesnį suvokimą skatinančių žinių ir išmoksite naudingų gerą savijautą užtikrinančių praktikų.
 4. Susipažinsite, dalinsitės patirtimis ir moteriška energija išradingų, veiklių ir dvasingų moterų draugijoje.
 5. Sužinosite kaip sveikai, greitai ir efektyviai pasirūpinti visomis 4 savo energijų rūšimis, pasipildyti vidinius resursus, užsitikrinti norimą nuotaiką ir puikią savijautą.
 6. Išmoksite pačios ir galėsite išmokyti savo artimus žmones greitai užpildyti save meile, kūrybine energija ir kitomis teigiamomis emocijomis.
 7. Patirsite, ką reiškia sąmoningas valgymas (Mindful Eating).
 8. Pajausite, kad maisto gaminimas ir valgymas gali būti puiki sielos terapija.
 9. Išmoksite greitai ir skaniai paruošti sveikesnius patiekalus.
 10.  Sveikatinančios eterinių aliejų procedūros, aromaterapinė pirtis ir maudynės Viesų ežere galutinai pašalins likusius Jūsų nuovargio ir įtampos likučius.

Ką turėti su savimi?

Žingeidų, atvirą protą, priimančią širdį, maudymosi kostiumėlį, pirties ir higienos reikmenis.

 Ko nesivežti?

Vaikus, vyrą, kitus šeimos narius, gyvūnus ir abejones geriausia palikti namuose.

Vertė ir kaina

BILIETO TIPAS AUKSINIS DEIMANTINIS
1.    Pusryčiai

2.    Pietūs

3.    Vakarienė

4.    Pirtis, aromaterapija, procedūros

5.    Pertraukėlių užkandžiai, gėrimai

6.    Ritos Regalės seminaras ir praktinė sesija

7.    Jūratės Navikienės praktiniai mokymai

8.    Asmeninė Ritos Regalės konsultacija (1,5 val., vertė 99 Eur )

+

+

+

+

+

+

+

 

 

+

+

+

+

+

+

+

+

Pilna  KAINA 147 Eur 197 Eur
KAINA  mokant iki  kovo 31 d., 24:00 val. 117 Eur 167 Eur
KAINA mokant iki vasario 28 d., 24:00 val. 97 Eur 137 Eur

Mokymams išrašome sąskaitas faktūras

Kur, kaip, kada?

Vieta: kaimo turizmo sodyba “Vila Viesai”, Trakų rajonas.

Kaip atvykti: sekite nuoroda http://www.vilaviesai.lt/kontaktai

Data:

Laikas: 9.30 – 19.30 val.

Siekdamos užtikrinti kokybę, jaukumą ir didesnį asmeninį dėmesį, ribojame dalyvių skaičių, todėl kviečiame registruotis jau DABAR į naujų patirčių, atradimų ir gerų emocijų dieną. Drąsiai klauskite tel. +37066366766 (Rita).

p.s. Savarankiškos moterys perka bilietus pačios, o tikri vyrai dovanoja šią išskirtinę dieną savo mylimoms žmonoms, draugėms, mamoms, sesėms, kolegėms 🙂

Užfiksuotos akimirkos ir ATSILIEPIMAI 

Dalyvių  įspūdžiai po renginio :

Raminta B.: Nuostabus renginys, gera ne tik atmosfera, puikūs žmonės, bet ir maistas sveikatai palankus ir pagamintas su meile. Daugiau tokių renginių, galėtų būti net gi kiekvieną mėnesį. Tai padeda ne tik atitrūkti nuo kasdieninių darbų ir pareigų, bet padeda atsakyti į svarbius klausimus. Siūlyčiau dar sekantį kartą įjungti ir fizinį aktyvumą, o tada pirtis ir maudynės ežere 🙂

Deimantė J.: Dėkui už puikiai praleistą laiką šaunių merginų būryje. Smagu buvo ragauti, patirti, sužinoti.

Kazimiera M.: Ačiū Jums už akimirkas praleistas kartu 2017metais, klausantis Jūsų paskaitų. O ypač už sekmadienį moterims  ” Sekmadienis KITAIP „. Tai renginys kurio metu aŠ daug ką sužinojau ir tikrai pajutau, kad sekmadienis tikrai buvo ypatingas. Tai buvo nuoširdus  renginys kūnui ir sielai. Tikiu, kad ir šiais metais  tokių renginių bus, kuriuose aš mielai dalyvausiu. Su pagarba Kazimiera

Asta I.: Labai geras atitrūkimas nuo kasdienės rutinos. Smagu pabūti su bendraminčiais ir bent vienu laipteliu daugiau pasistūmėti link pozityvumo, asmeninio tvirtumo. Galimybė pasisemti savo kasdienybei naujų spalvų.

Danguolė B.: Tai puiki šventė kūnui ir sielai, tai naudinga informacija, paraginimas keistis ir realūs patarimai kaip tą padaryti. Nuoširdus dėkui Ritai, Jūratei  ir Oksanai – Jūs tikrai šauni komanda!

Vitalija J.: Šį sekmadienį praleidau fantastiškai! Nuostabus sveikas maistas, puiki atmosfera. Jaučiuosi praturtėjusi žiniomis, idėjomis, geromis emocijomis. Toks sekmadienis naudingas kiekvienai moterei. Tikrai padovanočiau draugei, mamai, sesei.

Giedrė: Jaukus pasibuvimas kai viskuo pairūpinta:  estetiška aplinka, turtingas ir sveikatai palankus maistas, pirties malonumai kūnui ir vertinga informacija savęs pažinimui ir tolesniam tobulėjimui. Ir nuostabi kitos dalyvės istorija, kuri praturtina ir pakylėja. Ačiū už galimybę sustoti, įkvėpti, susitikti.

Oksana: Skanus maistas, įdomus seminaras, draugiški dalyviai, graži aplinka.

Aida M.: Šis seminaras padėjo pažvelgti giliau į savo vidų, suprasti savo emocinę būseną čia ir dabar. Taip pat patiko praktiniai pratimai ir patarimai kaip valdyti savo emocijas. Atradau ir išgirdau naujų minčių apie maisto gaminimą. Ačiū už nuostabiai praleistą laiką.

Daina Z.: Sensacingi ir paprasti sprendimai bei atradimai. Naudingi praktiniai patarimai. Profesionaliai ir kruopščiai apgalvota programa. Jauku, malonu bei skanu.

Erika B.: Pleištas rutinai, įkvėpimas, naujos mintys…

Giedrė D. Viskas labai patiko. Mano būsena labai puiki, o nuo šito sekmadienio ir tikiuosi ir noriu, kad ilgam atsirado naujovių mano mąstyme…

Daiva S.: Ačiū buvo šauni, „saulėta“ ir šilta diena J Kupina gerų emocijų, skanaus maisto ir dieviškų aromatų.

Kristina J.: Rita ir Jūrate, pirmiausiai noriu padėkoti Jums už idėją ir pastangas, kad „Sekmadienis Kitaip” įvyktų. Džiaugiuosi, kad pavyko sudalyvauti, nes išsivežiau tik geriausius ir šilčiausius įspūdžius. Nekantrauju kuomet galėsiu jais pasidalinti su etobula.lt gerbėjomis. Jaučiau, kaip nuoširdžiai ir visoms suprantamai, Jūs bandėte perteikti savo žinias ir patirtį.

Ačiū Jūratei, kad parodė, jog iš pačių neįprasčiausių derinių galima sukurti tikrą šedevrą, kaip pavyzdžiui šokoladiniai keksiukai iš burokėlių. 🙂

Ačiū Ritai, už nuoširdumą, atvirumą ir suteiktus įrankius, kurie padeda pasipildyti vidine energija ir valdyti savo emocijas. Lauksiu kitų Jūsų projektų, kuriuos drąsiai rekomenduosiu savo draugėms ir klientams.

  Dalintis šio postu