Knygos GYVENIMUI BE STRESO pristatymas

knyga_gyvenimui be streso
knyga_gyvenimui be streso

2021 m.  rugsėjo 19 d. 15:00 val.

Knygos “GYVENIMUI BE STRESO” pristatymas

 

Retas kuris šiandien jaučiasi ramus, laimingas ir užtikrintas tuo, ką daro. Turime problemų šalyje, santykiuose, šeimoje, darbe, išgyvename dėl neišsipildančių svajonių ir nepasiekiamų tikslų. Visa tai sukelia įtampą, stresą. Tačiau iš tiesų stresas yra pasekmė, nes turime daugybę klaidingų įsitikinimų apie kitus bei save ir pamirštame, kas esame, kokia mūsų egzistavimo prasmė.

 

Knygos autorė, lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė Rita Regalė dalijasi holistinėmis įžvalgomis, asmenine ir klientų patirtimi, veiksmingomis technikomis bei praktikomis, galinčiomis padėti susigrąžinti gyvenimą į savo rankas.

 

Ši knyga tarsi vadovėlis, kuriame rasite nuoseklų, išsamų ir konkretų išaiškinimą, kaip susitvarkyti su prastomis emocijomis, stresu, valdyti pokyčius, megzti darnius santykius su savimi ir kitais, užsitikrinti gerą sveikatą ir aukštesnę gyvenimo kokybę.

 

Išdrįskite leistis į gilesnę pažintį su savimi ir „Gyvenimui be streso” taps jūsų vedliu šioje nelengvoje, bet itin vertingoje kelionėje.

 

Kaip teigia pirmieji skaitytojai:

Ritos Regalės knyga „Gyvenimui be streso” – tai tarsi streso anatomijos žinynas bei psichologijos pradžiamokslis, pagardintas istorijomis iš Ritos asmeninio gyvenimo. Knygoje rasite daugybę patarimų, kaip valdyti stresą įvairiausiomis gyvenimo situacijomis, kurie ne tik padės numalšinti momentinį stresą, bet ir vis mažiau jo įsileisti į kasdienį gyvenimą.” (Aurimas Mikalauskas, modernios knygų skaitymo platformos Audioteka.lt įkūrėjas)

 

Plačiau susipažinti su šiuo praktiniu vedliu geresnei savijautai šeimoje, veikloje ir aplinkoje, kviečiu į gyvą susitikimą Vilniuje.

 

 

Pažadu pasidalinti sėkminga problemų sprendimo patirtimi, asmeniniu emocijų ir streso valdymo receptu bei  išmokyti bent  3 (iš 15) efektyvių streso valdymo technikų.

 

Vieta: Grybo g. 17, Vilnius (ANAHATA studija)

Kaina: NEMOKAMAI
Renginį veda knygos autorė Rita Regalė
Laikas: rugsėjo 19 d. (sekmadienis) 15:00-16:30 val.

 

P.S. Bus galimybė įsigyti  knygą su autografu ir asmeniniu palinkėjimu.

Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija užpildant  žemiau esančią formą:
    Dalintis šio postu