Pokalbių laida PRASMĖS KODAS

prasmės kodas

online pokalbių laida

PRASMĖS KODAS su Rita Regale

 
Kiekvieną trečiadienį Jūsų laukia įdomios istorijos, kitokios įžvalgos, netikėtos išvados ir, žinoma, naujos pažintys su autentiškomis, charizmatiškomis, unikalią patirtį bei asmeninį požiūrį į gyvenimą, žmones, vertybes turinčiomis asmenybėmis.
Aš pati kiekvieną dieną džiaugiuosi galėdama padėti žmonėms spręsti pačius įvairiausius gyvenimo klausimus, paskatindama juos pastebėti NEPATOGIUS atsakymus ir ieškoti gilesnės PRASMĖS bei rinktis DRĄSIUS, vidinės harmonijos ir visų gyvenimo sričių balanso link vedančius SPRENDIMUS.
Pastarąjį savo gyvenimo dešimtmetį „skubu lėčiau“, nuolat susimastydama apie PRASMĘ: atliekamo darbo, išgyventos akimirkos, esamos situacijos… Ir kuo toliau, tuo labiau man artimi ir svarbūs klausimai apie egzistencinę, gyvenimo esmę.
Neurologijos ir psichiatrijos profesorius, psichoterapeutas, pasaulinio garso mąstytojas, humanistas Viktoras Franklis knygoje “Žmogus ieško prasmės” teigia, kad PRASMĘ mes galime SURASTI trimis skirtingais būdais:
1. Kurdami arba nuveikdami darbą;
2. Ką nors patirdami arba ką nors sutikdami;
3. Priimdami nuostatą neišvengiamos kančios atžvilgiu.
Šią knygą jis parašė praėjusiame šimtmetyje, karo metu patyręs ir išgyvenęs sunkiausias bei baisiausias savo gyvenimo akimirkas. Ar po tokios patirties padarytos išvados yra aktualios šiandien ir tinka kiekvienam iš mūsų? Ką apie tai galvoja šiuolaikinis žmogus? Man SMALSU, o JUMS?
Panašius klausimus kelsime, dalinsimės įžvalgomis ir galbūt, būdami kartu su mumis, jūs taip pat rasite sau rūpimus atsakymus.
PRASMĖS KODO sumanymas gimė iš mano noro dalintis ir kviesti tai daryti kitus. Juk tik taip gimsta tikroji bendrystė, atsiranda naujos pažintys, naujos idėjos bei prasideda augimas.
Būkite kartu, stebėkite, klauskite arba rašykite man jau dabar info@ritaregale.lt  ir siūlykite įdomias asmenybes arba patys tapkite kito susitikimo pašnekovu.

 

Poklabių vieta ir laikas:

Susitikimai vykta Facebook’o puslapyje Prasmės KODAS: https://www.facebook.com/prasmeskodas

Trečiadieniais  19:00 – 20:00 val.

Projekto pradžia 2020 09 30

Šiltai Rita Regalė

DĖMESIO! Palikę savo el. paštą žemiau, Jūs pirmieji gausite naujausią informaciją apie planuojamus pokalbius, renginius, vertingus straipsnius.

  Akimirkos iš praėjusių pokalbių: 

  Prasmės KODAS su Rita Regale ir Mindaugas Grajauskas

  Visus praėjusių poklabių įrašus rasite Facebook puslapyje arba ČIA>>>

  Prasmės KODAS su Rita Regale ir Ramunė Murauskienė

  Visus praėjusių poklabių įrašus rasite Facebook puslapyje arba ČIA>>>

  Dalintis šio postu