Aromatinis knygos GYVENIMUI BE STRESO pristatymas

knyga_gyvenimui be streso

 

Aromatinis knygos

„GYVENIMUI BE STRESO”

pristatymas

 

Kviečiame patirti kitokį, jaukų, aromatinį knygos „Gyvenimui be streso” pristatymą šiltoje aplinkoje. Autorę kalbins ir savo aromatine kelione dalinsis holistinio gyvenimo praktikė Ieva Bukėnienė.

 

2023 m.  vasario 23 d. 10:00-12:00 val.

 

Retas kuris šiandien jaučiasi ramus, laimingas ir užtikrintas tuo, ką daro. Turime problemų šalyje, santykiuose, šeimoje, darbe, išgyvename dėl neišsipildančių svajonių ir nepasiekiamų tikslų. Visa tai sukelia įtampą, stresą.

 

Knygos autorė, lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė pasidalins holistinėmis įžvalgomis, asmenine ir klientų patirtimi, veiksmingomis technikomis bei praktikomis, galinčiomis padėti susigrąžinti gyvenimą į savo rankas.

Ši knyga tarsi vadovėlis, kuriame rasite nuoseklų, išsamų ir konkretų išaiškinimą, kaip susitvarkyti su prastomis emocijomis, stresu, valdyti pokyčius, megzti darnius santykius su savimi ir kitais, užsitikrinti gerą sveikatą ir aukštesnę gyvenimo kokybę.

Išdrįskite leistis į gilesnę pažintį su savimi ir „Gyvenimui be streso” taps jūsų vedliu šioje nelengvoje, bet itin vertingoje kelionėje.

 

Kaip teigia skaitytojai:

Ritos Regalės knyga „Gyvenimui be streso” – tai tarsi streso anatomijos žinynas bei psichologijos pradžiamokslis, pagardintas istorijomis iš Ritos asmeninio gyvenimo. Knygoje rasite daugybę patarimų, kaip valdyti stresą įvairiausiomis gyvenimo situacijomis, kurie ne tik padės numalšinti momentinį stresą, bet ir vis mažiau jo įsileisti į kasdienį gyvenimą.”

(Aurimas Mikalauskas, modernios knygų skaitymo platformos Audioteka.lt įkūrėjas)

 

Plačiau susipažinti su šiuo praktiniu vedliu geresnei savijautai šeimoje, veikloje ir aplinkoje, kviečiame į gyvą susitikimą Vilniuje.

 

 

Pažadame pasidalinti sėkminga problemų sprendimo patirtimi, asmeniniu emocijų ir streso valdymo receptu bei  išmokyti bent  2-3 efektyvių streso valdymo technikų.

 

Laikas: vasario 23 d. (ketvirtadienį) 10:00-12:00 val.

Renginį organizuoja: holistinio gyvenimo praktikė Ieva Bukėnienė

Vieta: Kalvarijų g. 2 (Žinija), Vilnius

Kaina: NEMOKAMAI

 

P.S. Bus galimybė įsigyti knygą su autografu ir asmeniniu palinkėjimu.

Dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija užpildant  žemiau esančią formą:

    Dalintis šio postu