04 01 d. Kaip tvarkytis su emocijom, stresu šiandien?

2020 04 01 d. online įrašas “Kaip tvarkytis su emocijom, stresu šiandien?

Paprastai ir kiekvienam suprantamai pateikiamas emocijų, streso atsiradimo ir valdymo procesas, 3 esminėmis emocijų valdymo kryptys, šiam laikotarpiui labiausiai tinkančiomis MOMENTINIO ir UŽSLĖPTO streso valdymo technikos bei vidinę ramybę sugrąžinančio požiūrio RECEPTAS ir klausimai-atsakymai.

03 31d. Kaip tvarkytis su emocijom, stresu šiandien?

2020 03 31 d. įrašas, kuriame pateikiamas emocijų, streso atsiradimo ir valdymo procesas, emocijų valdymo kryptys, šiam laikotarpiui labiausiai tinkančiomis MOMENTINIO ir UŽSLĖPTO streso valdymo technikomis bei vidinę ramybę sugrąžinančio požiūrio RECEPTAS bei klausimai-atsakymai.

Kalbamės su Idialogue mentorystės platformos vadovu Sauliumi Alksniu apie gyvenimo planus, viziją, misiją, vertybes…

Ameninis receptas padedantis atsikratyti nerimo, baimės, streso darbe, versle, gyvenime.

Kalbamės su sveika.TV/ alfa.lt laidos vedėja Vitalija Jankauskaite apie vidinius ir išorinius konfliktus, dalinamės įžvalgomis padedančiomis juos efektyviai spręsti.

21 GERUMO DIENOS proga vertingos dovanos iš pirmų lūpų.

Socialinės inciatyvos  21 Gerumo Diena pradžia. Apie ką, kodėl ir kam tai skirta, apie tikslus ir lūkesčius išsamiai video pokalbyje:

Derybų šeimoje ir versle bei konfliktinių situacijų sprendimo patirtimi dalinamės su portalo Versli Mama vyr. redaktore Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė.

Baltojo Kaspino festivalis ir diskusija seime apie psichologinį smurtą šeimoje:

Artėjant lapkričio šventėms su portalo Versli Mama vyr. redaktore Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė susiruošėme diskutuoti apie netekties ir praradimų dovanas ir skausmą, tačiau pokalbis pakrypo ties liaudies išmintimi: “Apie mirusius arba gerai arba nieko”

Geros savijautos receptus, emocijų, streso priežastis, pasekmes ir  valdymo galimybes aptariame su Versli Mama vyr. redaktore Skaidrė Vainikauskaitė-Tomaševičienė