Konsultacijos

Stipri psichologinė ir dvasinė pagalba žmonėms:

 • Greitesnį rezultatą garantuojančios individualios Prasmės Terapijos konsultacijos;
 • Terapinės neigiamų jausmų, ilgalaikio streso sukelto diskomforto, destruktyvių emocijų paleidimo sesijos;

Konsultuoju gyvai ir internetu fizinius bei juridinius asmenis.

Galiu padėti kiekvienam, kuris jaučiasi atviras ir pasiruošęs vidiniams pokyčiams dėl geresnio, prasmingesnio ir laimingesnio gyvenimo.

Pirmas 15 min. trukmės pokalbis yra NEMOKAMAS!

Streso valdymas ir PRASMĖS TERAPIJA:

Gyvenime būna laikotarpių, kai jaučiamės prastai, kai svyra rankos, viskas nesiseka. Galbūt turime santykių, sveikatos, finansinių ar kitų problemų. O gal tenka išgyventi sąstingį, savirealizacijos, idėjų trūkumą, kai neapleidžia jausmas, kad tai, ką darėme anksčiau, nebedžiugina, nebeturi prasmės.

Šie išgyvenimai labai dažnai sukelia nerimą, nemigą, įtampą, stresą ir kitas prastas emocijas, o užsitęsusi būklė prišaukia dar daugiau nemalonumų.

Tad ką gi daryti ir kaip sau padėti?

Garsus psichiatras, psichoterapeutas ir humanistas Viktoras Franklis, išgyvenęs holokaustą ir vėliau parašęs knygą „Žmogus ieško prasmės“, teigė, kad prasmės suradimas yra pagrindinis žmogaus motyvacijos šaltinis. Jis buvo įsitikinęs, kad žmogus gali surasti prasmę net ir didžiausios kančios laikotarpiais ir kad prasmės suradimas ne tik sumažina kančią, bet ir gali atvesti į psichologinę bei dvasinę gerovę. Man labai artimas šis V. Franklio požiūris į gyvenimą.

Konsultuodama sutinku įvairiausių žmonių ir į kiekvieną iš jų žiūriu kaip į unikalią dvasinę būtybę, turinčią kūną, protą, jausmus ir emocijas. Mano tikslas – padėti jiems atpažinti bei pašalinti tikrąsias problemų priežastis ir susitvarkyti su pasekmėmis – stresu, prasta savijauta ar net liga. Taikomas metodas – PRASMĖS TERAPIJA.

 

PRASMĖS TERAPIJOS PRINCIPAI

PRASMĖS TERAPIJA paremta amžinosiomis vertybėmis, dvasinėmis žiniomis ir šiuolaikinio mokslo patvirtintais metodais.

PRASMĖS TERAPIJA remiasi tikėjimu, kad egzistuoja aukštesnė gyvenimo prasmė, dėl kurios mes, žmonės, gyvename šioje planetoje.

Kelyje į geresnį gyvenimą teks perprasti ne tik aukštesnę gyvenimo prasmę, bet ir surasti bei atpažinti savo individualų savirealizacijos būdą – asmeninę gyvenimo prasmę. Tiksliau tariant, pasirinkti sau asmeniškai tinkamiausią kelią aukštesnei gyvenimo prasmei realizuoti.

Svarbu pastebėti, suvokti ir tinkamai įprasminti tai, kad kiekviena akimirka, kiekvienas sutiktas žmogus, išgirsta žinia, džiugi ar skaudi patirtis turi prasmę.

 

METODAI IR TECHNIKOS

Konsultuodama taikau saugias, efektyviai veikiančias ir kiekvienam lengvai pritaikomas metodikas bei praktikas: mindfulness, elgesio modelių terapiją, emocijų paleidimo terapiją, įvairius emocijų valdymo ir streso įveikimo būdus (savistabos, logikos, dėmesio nukreipimo, judesio, kvėpavimo pratimai, emocijų paleidimas ir kt. technikos).

 

TIKSLAI

PRASMĖS TERAPIJOS sesijų metu padedu klientams pažvelgti į savo situaciją kitu kampu, iš naujos perspektyvos. Pasidaliju vertingomis įžvalgomis, leidžiančiomis pamatyti naujas galimybes, rasti ir pasirinkti tinkamiausius sprendimus, vedančius laimingesnio, harmoningesnio gyvenimo link.

Paprasčiau tariant, saugiausiu ir greičiausiu būdu padedu:

 1. Atsikratyti momentinio ir užslėpto streso, panikos atakų, slegiančių jausmų.
 2. Susitvarkyti su vaikystės traumomis ir sukurti arba atkurti santykius su savimi bei aplinkiniais.
 3. Atgauti savivertę, įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir kasdien jaustis vis geriau.
 4. Susigrąžinti prarastą gyvybinę energiją, sveikatą, vidinę motyvaciją ir efektyvumą veikloje bei asmeniniame gyvenime.
 5. Sustiprinti emocinį intelektą (EQ) ir atskleisti ar pažadinti kūrybiškumo potencialą.
 6. Atpažinti tikruosius savo talentus ir individualų savirealizacijos būdą.
 7. Aiškiau suvokti egzistencinę, gyvenimo, veiklos bei įvairių patirčių prasmę.

 

KAM SKIRTA PRASMĖS TERAPIJA?

Kiekvienam žmogui, kuris jaučiasi atviras ir pasiruošęs vidiniams pokyčiams dėl geresnio, prasmingesnio ir laimingesnio gyvenimo. Kiekvienam suprantančiam, kad dabartinė jo gyvenimo situacija tėra ankstesnių pasirinkimų ir sprendimų rezultatas.

PRASMĖS TERAPIJA skirta Jums, jei jau daug ką išbandėte – perskaitėte begalę knygų, išklausėte daugybės mokymų, seminarų, dalyvavote įvairiose sesijose, pokalbiuose, atlikote aibę praktikų, bet rūpimo klausimo ar situacijos dar neišsprendėte. Jei esate pasiruošę prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, jei esate drąsūs pamatyti save trapius, bet tikrus. Jei norite priimti kitokius sprendimus, nei esate įpratę, pakeisti klaidingus įsitikinimus ir leisti sau dar ko nors nežinoti…

KAIP VISKAS VYKSTA?

○            PRASMĖS TERAPIJOS konsultacija įprastai trunka 1–2 val. (atsižvelgiant į poreikį ir situacijos kompleksiškumą).

○            Pokalbis grindžiamas abipusiu pasitikėjimu, empatija, nuoširdumu ir objektyvumu.

○            Viskas, kuo dalijamasi konsultacijos metu, griežtai konfidencialu – tai lieka tik tarp mūsų.

○            Konsultacijos arba ugdomojo vadovavimo (koučingo) sesijos (pasirinktinai) vyksta gyvai, telefonu ar internetiniu vaizdo arba garso skambučiu.

 

KONSULTACIJŲ METU:

○            susipažinsite su efektyviausiomis technikomis, gausite profesionalių ekspertinių žinių, holistinių įžvalgų ir, poreikiui esant, praktine terapinę sesiją, kuri momentiškai, ČIA IR DABAR, padeda atsikratyti neigiamų jausmų, streso, slegiančio emocinio krūvio.

 

DAŽNIAUSIAI NAGRINĖJAMOS TEMOS:

○            Santykiai su vaikais, partneriu, tėvais, draugais, kolegomis;

○            Profesinė ir asmeninė veikla, verslas, karjera, savirealizacija;

○            Fizinė, emocinė, dvasinė sveikata, gyvenimo prasmė ir kt. tuo metu aktualūs klausimai.

 

 

PRASMĖS TERAPIJOS konsultacijų įkainiai:

 •             ASMENINĖ KONSULTACIJA internetu, telefonu – 80 Eur/45 min.
 •             ASMENINĖ KONSULTACIJA + EMOCIJŲ PALEIDIMO SESIJA internetu arba telefonu – 100 Eur/60 min.
 •             ASMENINĖ KONSULTACIJA gyvai – 100 Eur/60 min.
 •             ASMENINĖ KONSULTACIJA gyvai + EMOCIJŲ PALEIDIMO SESIJA – 150 Eur/90 min.

 

P.S. Jeigu po pirmos konsultacijos pajusite bendrumą ir norėsite daugiau konsultacijų, kurios padėtų išspręsti Jūsų problemą, bus taikoma nuo 5 % iki 20 % nuolaida.

Kortelės POLA savininkams taikoma 30 % nuolaida nuo pateiktų kainų.

 

Kviečiu susipažinti ir bendromis jėgomis atrasti sprendimus, kurie padėtų jaustis tiek emociškai, tiek fiziškai geriau, čia ir dabar!

Pirmas 15 min. trukmės susitikimas yra nemokamas ir skirtas išsiaiškinti, ar Jūsų paieškų ir atradimų kelionėje mums verta keliauti drauge.


ATSAKYMAI į dažniausiai užduodamus klausimus (DUK) apie teikiamas paslaugas, asmenines konsultacijas


ATSILIEPIMAI: 

 • Dėkoju Jums, Rita, už mūsų pokalbį, kurio metu supratau ir pajutau savo mąstymo krypties klaidą. Nuoširdžiai, Judita.
 • ——————————–
 • Saulius: „Dalyvavau streso ir pokyčių valdymo ekspertės Ritos Regalės psichologinėje konsultacijoje. Rita užsiėmimo metu, pateikdama klausimus, tikslingai ir kryptingai vedė užsiėmimą siekdama atskleisti problemos psichologines priežastis ir ištakas, leido man pačiam prieiti prie išvadų ir įvardinti galimus problemos sprendimo būdus. Aš pats būdamas psichologu galiu pasakyti, kad ši konsultacija atliko psichoterapijos vaidmenį, t. y. pakeitė mano pasąmoninius psichologinius kompleksus ir čia pat atstatė mano emocinę būklę. Užsiėmimas vyko nuotaikingai ir dėmesingai. Jis man buvo tikrai naudingas. Po Ritos konsultacijos man sugrįžo pasitikėjimas psichologais ir apskritai psichologijos mokslu. Aš pamačiau, kad psichologija iš tikrųjų daug ką gali.”
 • ——————————-
 • Laura: Konsultacijos pradžioje buvo šiek tiek nedrąsu, gal net nejauku dalintis, ypač dėl to, kad esu per keletą metų daug įvairių praktikų, koučerių, psichologų aplankiusi ir išbandžiusi, ir viduje jau didelis skepticizmas susikaupė, kad na dar pabandysiu, bet vis tiek nesuveiks. Ir vis dėlto jau viduryje pokalbio supratau, kad klydau. Rita netikėtai man pačiai labai ramiai gražiai privedė mane prie tokių dalykų, apie kuriuos anksčiau net pagalvojusi nebuvau, o emocijų paleidimas įvyko lengvai ir paprastai, ir net sakyčiau greitai. Nežinau, kaip jai tai pavyko, bet esu dėkinga ir galiu drąsiai pasakyti, kad jei reikalinga pagalba ir esi kur pastrigęs, Rita gali būti tas žmogus, kuris padės pajudėti iš „mirties” taško ir užvesti ant kelio. Neįsivaizdavau iki šiol, kad tik per valandą laiko galima taip ramiai, gražiai tiek daug „ištraukti” ir paleisti. Dėkui Rita.
 • ———————————
 • Laima: Dėkoju už vakar man suteiktą dvigubą skirtingų jausmų išgyvenimą: laimėjimo, sėkmės džiaugsmą ir palengvėjimo, ramybės pojūtį.
  Pokalbis su Rita, truko valandą, bet gavau daug daugiau. Pasakiau savo klausimą, kuris neramina, o Rita trumpai paaiškino, dėl ko visa tai gali mane neraminti, kaip veikia vaikystės patirtys, nuostatos, įsitikinimai ir pasiūlė iš karto atlikti emocijų paleidimo praktiką. Dievinu aiškius ir praktiškus, pamatuojamus dalykus! Taip ir buvo – klausimas po klausimo, kūno pojūčių atpažinimas, įvardinimas, sekimas iškilusių minčių, vaizdų, kurie susiję su mano būsena, jausena, kvėpavimas ir sunkumo nuslinkimas kaip vandenyno per atoslūgį. Neįtikėtina, bet ši emocijų paleidimo kelionė, vedant Ritai, man dovanojo vidinę ramybę, kurios ieškau nuolat. Rita, paaiškino, kad šią techniką galiu naudoti bet kokioje įtemptoje, neramioje situacijoje. Sutikite, kad ramūs galime būti pakantesni, greičiau, daugiau ir efektyviau, kūrybiškiau dirbti, veikti, priimti sprendimus. Dėkoju Ritai už suteiktą galimybę susipažinti su ja ir išbandyti praktiškai emocijų paleidimo techniką. Rekomenduoju!
 • ——————————–
 • Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti ir tai jau duoda atitinkamų rezultatų. Donatas
 • ——————————–
 • Gyvenimas ir pokyčiai, tai kaip kelionė – turi pasiruošti. Jei pasiklydai ir susipainiojai, jei negali išmesti nereikalingų emocijų, išvalyti nuoskaudų – Rita padės surasti kelią… Ligita.
 • ——————————–
 • Rita Regale, dėkoju tau už nuostabią gerumo dovaną! Pasaulyje yra daug nuostabių dalykų! Pavyzdžiui Tu! Sėkmės. Kristina
 • ——————————–
 • Gabija: Iki konsultacijų su Rita jaučiausi lyg būčiau dugne. Nors pasižiūrėjus iš šono galėjo atrodyti, kad viskas nebuvo taip jau blogai, bet viduje buvo be galo sunku. Buvau taip įsisukusi į negatyvių minčių sūkurį, kad nebemačiau nei kaip būtų galima iš to išeiti, nei tikėjau, kad tai išvis įmanoma. Buvo labai sunku fiziškai ir taip pat manęs neapleido egzistenciniai klausimai, kurie kasdien darėsi vis sunkesni ir atrodė niekas nebeturėjo prasmės.
  Esu baigusi psichologijos studijas, todėl atrodė, kad kreiptis pagalbos neturėčiau, juk daug ką žinau, suprantu ir moku pati. Deja, pagalbos .. daugiau>>>
 • ——————————-
 • Daugiau atsiliepimų>>>
 • ——————————-
 • Video atsiliepimas apie konsultacijų ir „Terapinių atostogų Kanaruose su Rita Regale” naudą :

Registruokitės KONSULTACIJAI, prašom, užpildydami kontaktų formą žemiau ir aš su Jumis susisieksiu pirmam (iki 15 min.) NEMOKAMAM pokalbiui.