Apie mane

Esu lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė savo gyvenimo misiją siejanti su tikslu padėti pagalbos ieškančiam žmogui greičiausiu ir efektyviausiu būdu susigrąžinti optimalią resursinę būseną, pamatyti tikrąją slegiančios problemos priežastį, paskatinti imtis tikslingų veiksmų ir jaustis kasdien vis geriau ir geriau. Konsultuoju asmeniškai bei vedu seminarus-mokymus gyvai ir internetu.

sunkių emocijų paleidimas
emocijų paleidimas
asmeninio tobulėjimo trenerė

Turiu talentą labai greitai identifikuoti pačių įvairiausių veiklų,  procesų ar asmenybės augimą ribojančius veiksnius  ir padedu surasti optimaliausią sprendimą jiems likviduoti.

Dalinuosi dešimtmečiais kauptomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, holistiniu požiūriu, gilesnėmis įžvalgomis, nuoširdžiu dėmesiu, atviru bendravimu, priėmimu ir palaikymu bei asmeninės patirtimi ir įgyta kompetencija dirbant, kuriant ir mokantis:

  • verslo administravimas ( nuo 1993m.);
  • reklama, rinkodara ( nuo 1997m.);
  • nuosavo verslo kūrimas ( nuo 1999m.);
  • psichologija, konsultacinis koučingas (nuo 2009m.);
  • pokyčių valdymas, asmenybės ugdymas (nuo 2013m.);
  • praktiniai mokymai ir seminarai, išskirtiniai renginai ( nuo 2014m.)

Pastarąjį savo gyvenimo dešimtmetį tapatinu su gilesniu asmeninės misijos šioje planetoje suvokimu, kurį labai gražiai man nusako senovės kinų išmintis:

“Jei planuoji metus į priekį – sėk ryžius. Jei dešimtmetį – sodink medžius. Jei amžinybę – mokyk žmones.”

koučingo sesijos

Nuo 1999 metų turiu nuosavą verslą. Patikėkite teko praeiti ir ugnį, ir vandenį – nuo sėkmingos verslo pradžios iki visų įmonės vystymo etapų ir krizių, kurios užklupo tiek dėl žmogiškųjų išteklių valdymo, tiek dėl finansinio nepritekliaus, tiek dėl idėjų trūkumo.

Pirmasis mano formalus išsilavinimas yra lengvosios pramonės inžinierė. Tačiau, kai gyvenime teko susidurti su verslo bei asmeninio gyvenimo sunkumais, atsakymų pradėjau ieškoti: psichologijos, marketingo vadybos magistrantūros studijose, daugybėje kursų ir seminarų, pradedant stipraus mąstymo technikos įvaldymu, asmenybės ugdymu, konsultaciniu koučingu ir t.t. Tam paskyriau daugiau nei 15 metų, per kuriuos sukaupiau didelį žinių ir įgūdžių bagažą. Kiekvieną naujai išmoktą techniką patikrinau ir išbandžiau praktiškai realiame gyvenime. Taigi atrinkau ir pristatau Jums tik efektyviausią metodiką.

Esu 15 metų sūnaus ir 24 metų dukros mama. Labai mėgstu keliauti. Esu aplankiusi daugelį šalių iš kurių, ko gero man, egzotiškiausia buvo Kombodža, o simpatiškiausia- Kalifornija. Dievinu kalnų slidinėjimą, gerus filmus ir knygas.

pokyčių ir streso valdymo ekspertė

Ir dar noriu pasidalinti viena savo įžvalga: labai dažnai žmogaus patirtis ir išsilavinimas (kurį paliūdija diplomai, sertifikatai, moksliniai laipsniai ir t.t.) nieko bendro neturi su kompetencija, su mokėjimu meistriškai atlikti darbą. Ko gero visi savo artimoje aplinkoje turime daugybę diplomuotų, sertifikuotų specialistų, kurių kompetencija labai abejojame, nes matome kaip jie gyvena, dirba, kokios jų vertybės ir kokie jų veiklos rezultatai. Todėl mano giliu įsitikinimu apie kompetenciją geriausia kalba atlikti darbai ir atsiliepimai.

Nuoširdžiai Rita Regalė