Pažinimo popietė Zujūnuose

 

2019 lapkričio 10 d.

Pažinimo popietė Zujūnuose

Susitikime dalintis, bendrauti, bendradarbiauti!

Siekdami skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą, geresnį savęs ir kitų pažinimą, Zujūnų Bendruomenės Namai kviečia sekmadienio popietę praleisti kaimynų bei svečių apsuptyje ir pasisemti naujų žinių, idėjų, užmegzti naudingus kontaktus, o gal būt pradėti ir bendrus verslus.

I renginio dalyje lektorė, streso ir pokyčių valdymo eksperte Rita Regalė praves trumpus mokymus Kaip valdyti savo ir kitų emocijas? Mokymų metu turėsite galimybę kiek kitu kampu, tačiau labai konkrečiai ir suprantamai pažvelgti į streso ir kitų emocijų atsiradimo ir valdymo procesą ir perprasti 3 pagrindines valdymo kryptis.
Praktinės sesijos metu išbandysite saugiausius,  šiuolaikinio mokslo patvirtinus streso valdymo metodus (fiziniai pratimai, maidfulness, emocijų paleidimas (Sedonos metodas)) ir efektyviausias sveikatinimo priemones, kurias pademonstruos Zujūnų bendruomenės narė Išmanioji SVEIKATOS akademija įkūrėja Loreta Majauskienė.

Vertė Jums: Kitu kampu pažvelgsite į savo sėkmių ir nesėkmių priežastis. Išmoksite geriau valdyti savo ir kitų emocijas, saugiau, sveikiau ir greičiau atsikratysite momentinio ir užslėpto streso. Žinių ir praktinių patyrimų dėka sustiprinsite savo emocinę kompetenciją ir tai padės Jums tapti sveikesniems, žvalesniems ir gerokai efektyvesniems.

II renginio dalį skirsime geresniam bendruomenės narių ir svečių pažinimui, naujų kontaktų užmezgimui bei vaišindamiesi kava, arbata ir gardžiais užkandžiais dalinsimės įspūdžiais, įžvalgomis, patirtimi.

Renginys nemokamas, kviečiame aktyviai dalyvauti visus bendruomenės narius ir svečius !

Renginio organizatoriai: Zujūnų bendruomenės centras, Vilniaus r. RDKC Zujūnų kultūros skyrius

Renginio vieta:  Mokyklos g. 1, Zujūnai, LT-14161 Vilniaus r., Lietuva

Renginys vyko: lapkričio 10d. nuo 15:00 val. iki 18:00 val.

 

Užfiksuotos akimirkos iš renginio:

stresas, emocijos, Rita Regalė

Dalintis šio postu