05 07 d. Viskas apie santykius, emocijas ir stresą su RITA ir AURIMA

psichologinis smurtas

ketvirtadieniais 15:00 val. LT laiku

Viskas apie santykius, emocijas ir stresą

su RITA ir AURIMA  

gyvai  > žaismingai  > paprastai

 

Kiekvieną ketvirtadienį nuo 15:00 val.  kviečiame stebėti ir  aktyviai dalyvauti tiesioginiuose Ritos Regalės ir Aurimos Dilienės pokalbiuose apie kiekvienam iš mūsų svarbius dalykus – emocijas ir santykius.

 

 Šį ketvirtadienį, gegužės 07 d.  NAUJIENA!

Vyks diskusija  +  vieša ir  NEMOKAMA iš anksto užsiregistravusio dalyvio asmeninė konsultacija. Problema:

Psichologinis smurtas šeimoje

 

Susitikimas vyks per ZOOM programėlę, todėl turėsite galimybę online užduoti bendro pobūdžio ir asmeninius klausimus susijusius su tema.

Renginio laikas: gegužės 07 d., nuo 15:00 iki 16:00 val.

Dalyvavimo kaina: NEMOKAMAI

Diskusiją veda:  Rita Regalė ir Aurima Dilienė

Dalyvavimo sąlygos:  Prisijungimo nuoroda pateikiama registruotiems dalyviams likus mažiau nei valandai iki transliacijos pradžios FB grupėje EQ stiprinimo klubas arba el. paštu registruotiems dalyviams.  

Įrašas planuojamas ir jį gaus prisiregistravę bei teisingai savo el.paštą įvedę dalyviai 

P.S. Max dalyvių skaičius ribotas, o renginys nemokamas, todėl siūlome rezervuoti sau vietą DABAR registruojantis žemiau. Registracija į diskusiją stabdoma likus valandai iki transliacijos, bet jei registruositės vėliau gausite įrašą ir automatinį pakvietimą į sekančią.

 !  Kartais dalyviai negauna prisijungimo nuorodos ir tai nutinka dėl dviejų priežasčių: 1) neteisingai įvestas el. paštas registruojantis arba 2) kartais mano siųsti laiškai pateko į el. pašto reklamos skyrelį, todėl siūlau pasitikrinti ir ten.

    Dalintis šio postu