Mokymai

įveikti_vadyti_stresą_Rita Regale

Kaip 3 žingsnių pagalba įveikti chronišką įtampą, nerimą ir stresą?

 

Sužinosite ir praktiškai patirsite, kaip gana lengvai ir paprastai galite atsikratyti užslėpto streso, nuovargio, nemigos, nerimo, baimės. Taps aiškiau kaip valdyti save, savo emocijas net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose.

Kasdien bandome būti geriausia savo versija.

Skubame ir lekiame, norime padaryti vis daugiau: siekti karjeros, pasirūpinti vaikais, būti dėmesingi sutuoktiniui, draugams ir kolegoms. Judame pirmyn vis spartesniu tempu, o laiko sau ir SAVO poreikiams nelieka.

Nepastebimai stresas tampa mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, kuri palaipsniui užima vis svarbesnę poziciją. Suprastėja miegas, atsiranda dirglumas ir nepaaiškinamas erzulys dėl menkiausių smulkmenų. Net suprastėja imunitetas.

Apimtas įtampos, streso žmogus:

 • neturi jėgų ir motyvacijos;
 • negali veikti produktyviai bei mąstyti  racionalai;
 • nebepajėgia valdyti savęs, todėl sudėtingesnėse sitaucijose jo reakcijos  tampa sunkiai kontroliuojamos;

Norėdami gyventi sveikai, pirmiausia turime atpažinti ir pašalinti chroniško, lėtinio streso priežastis. Turime suprasti savo emocijas ir kūno signalus, pažinti savo reakcijas ir išmokti visa tai valdyti.

Tik perpratę emocijų atsiradimo ir valdymo procesą, suformavę atitinkamus įgūdžius – užsitikrinsime kasdieninį emocinį lengvumą, sveiką ir energingą kasdienybę, puikius santykius  ir vėl patirsime tikrą  GYVENIMO DŽIAUGSMĄ.

“Ačiū, Rita, kad atsiradai mano kelyje. Nuo pirmo susitikimo gyvenimo kokybė, požiūris į gyvenimą, pasitikėjimo savimi jausmas keitėsi kardinaliai. Tavo dėka gyvenime atsirado daugiau meilės sau, aplinkai, pačiam gyvenimui iš esmės.” 

Rasa

Rasa


Šis seminaras skirtas Jums, jeigu:

Jaučiate energijos trūkumą, nuolatinį nuovargį, įtampą, nerimą, o santykiai su aplinkiniais kelia daugiau streso nei pasitenkinimo.

Sunku susikoncentruoti, jaučiatės išsiblaškęs, nepavyksta pasiekti gerų rezultatų, trūksta motyvacijos. Nori pokyčių gyvenime, bet nežinai nuo ko pradėti.

Siekiate sužinoti efektyvius, sėkmės lydimų žmonių praktikuojamus žingsnius padedančius susitvarkyti su emocijomis, įveikti ilgalaikį stresą ir jaustis geriau.

DALYVAUDAMI SEMINARE GAUSITE:


 1. 90 minučių trukmės online susitikimą, kurį sudaro teorinė ir praktinė dalys
 2. Transliacijos įrašą, kurį galėsite peržiūrėti ar pasikartoti jums patogiu metu ir laiku.
 3. Naują, supaprastintą požiūrį į jausmų, emocijų, streso atsiradimo ir valdymo procesus.
 4. Praktines rekomendacijas, padedančias geriau pažinti save, savo emocijas, stiprinti emocinę kompetenciją, valdytis bet kokiose stresinėse situacijose ir megzti gražesnius santykius.
 5. Efektyvius mokslo ir laiko patikrintus emocijų, streso valdymo įrankius padedančius ne tik „nuleisti garą“, bet išgyti ir tapti savo jausmų šeimininku.
 6. Sėkmės lydimų žmonių naudojamą streso nunulinimo strategiją.
 7. Emocijų paleidimo praktiką – veiksmingą įrankį emocinės naštos nusimetimui, vidiniam gijimui ir emocinės kompetencijos stiprinimui.
 8. Išskirtines įžvalgas, teorines žinias bei praktikas, kurias galėsite savarankiškai taikyti ir to išmokyti savo artimuosius net seminarui pasibaigus.
Emocinis- intelektas-mokymai-Rita-Regale

SEMINARE ATSAKYSIME Į KLAUSIMUS:

 1. Kas iš tikrųjų yra ir iš kur atsiranda emocijos, stresas?
 2. Kaip suvaldyti kylančias emocijas ir stresą?
 3. Kas yra momentinis, chroniškas, lėtinis, užslėptas stresas?
 4. Kaip esame įpratę elgtis su vidine įtampa, stresu ir kaip galėtume išmintingiau valdyti save ir savo emocijas?
 5. Kas yra emocinis krūvis, skausmo kūnas ir kaip tai susiję su kasdiene mūsų energija, sveikata, motyvacija, santykiais?
 6. Kokius 3 žingsnius verta žengti, kad stresas, nerimas, nuovargis, slogios emocijos būtų ne kasdienybė, bet retenybė?
 7. Pateiksime nusiraminimo, atsipalaidavimo būdų, streso valdymo technikų apžvalgą ir praktines rekomendacijas.
 8. Kokia šiuolaikinio mokslo patvirtinta efektyviausia strategija, praktika ne tik sumažina, bet nunulina stresą?
 9. Praktinė dalis: įtampos, emocijų paleidimo, slegiančios naštos nusimetimo ir emocinio lengvumo susigrąžinimo sesija.
 10. Atsakymai į Jūsų klausimus.

Apie visa tai ir dar daugiau mokysimės ir praktikuosimės šiame seminare!

PAGRINDINĖS TEMOS:

KAS YRA, KAIP IR IŠ KUR ATSIRANDA EMOCIJOS STRESAS?

Sužinosite, kaip atsiranda, iš kur kyla ir kas iš tikrųjų yra emocijos, jausmai? Kas yra momentinis, lėtinis, chroniškas stresas ir kuo jie skiriasi?

EMOCIJŲ, STRESO VALDYMO MECHANIZMAS PAPRASTAI IR AIŠKIAI

Suprasite kaip veikia smegenys, koks yra streso valdymo procesas bei kokios mūsų pačių galimybes tapti savo jausmų ir emocijų šeimininkais.

3 ESMINĖS STRESO, EMOCIJŲ VALDYMO KRYPTYS

Sužinosite tris kryptis, esminius žingsnius, kuriuos verta atlikti, kad nunulintumėte stresą, įtampą ir užsitikrintumėte kasdienį emocinį lengvumą, atgautumėte jėgas ir gyvenimo džiaugsmą.

PATIKIMIAUSI ĮRANKIAI IR PRAKTINĖ SESIJA

Sužinosite, kokių patikimų įrankių Jums prireiks žengiant emocinio lengvumo keliu. Taip pat, turėsite praktinę sesiją, kurios metu išmoksite gautus įrankius taikyti savarankiškai net seminarui pasibaigus.

Dabar seminaro kaina 0 eur, vietoje įprastų 47 eur. Tai Kalėdinė dovana Jums!

Už šią kainą vietų skaičius ribotas.

Dalyvaukite ir išsiaiškinkite, kaip gana lengvai ir paprastai galite atsikratyti užslėpto streso, nerimo, nevaldomo pykčio, pačių įvairiausių baimių ir gebėti valdyti save net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose. 

Apie seminaro autorę:


RITA REGALĖ – praktinių mokymų, kursų ir paskaitų lektorė, streso ir pokyčių ekspertė, knygos “GYVENIMUI BE STRESO. Pokyčių ir streso valdymo ekspertės užrašai” autorė, internetinės laidos apie gyvenimo prasmę PRASMĖS KODAS autorė ir vedėja, viena iš aktyviausių Idialogue platformos mentorių. Po daugybės gilių teorinių ir praktinių studijų, gyvenimo pamokų, asmeninių bei klientų istorijose aptiktų įžvalgų, jau daugiau nei 10-metį teikia stiprią, profesionalią TERAPINĘ PAGALBĄ žmonėms, siekiantiems atsikratyti streso, nerimo, baimių, depresija paženklintų emocijų, išmokti sumaniau spręsti problemas, konfliktines situacijas, valdyti savo ir kitų emocijas, pakelti savivertę ir kurti darnius santykius bei jaustis geriau šeimoje, veikloje ir aplinkoje.

Dalyvių ATSILIEPIMAI


DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.

Seminaro įrašą galėsite žiūrėti 30 dienų po įsigijimo.
Jeigu peržiūrėjus seminaro įrašą kils klausimų šia tema– visuomet galite rašyti info@ritaregale.lt ir registruotis 15 min nemokamai konsultacijai.
Užsiregistravus, išsiunčiamas laiškas su nuoroda jūsų registracijos metu nurodytu el.paštu. Kartais laiškai nukeliauja į SPAM ar reklamos skiltis, todėl pasitikrinkite ir jas.

Registruokitės į NEMOKAMĄ seminarą atidžiai įvesdami savo duomenis, kad tiesioginės transliacijos nuoroda pasiektų Jus laiku.

SVARBU! Užpildę formą, gausite registracijos patvirtinimą nurodytu el. paštu. Kartais šio puslapio automatiškai sugeneruoti laiškai patenka į reklamos, spam skyrelius. PASITIKRINKITE ir ten!