EQ stiprinimo mokymų kursas

Kitu kampu pažvelgsite į savo sėkmių ir nesėkmių priežastis. Išmoksite geriau valdyti emocijas, saugiau, sveikiau ir greičiau atsikratysite momentinio ir “užslėpto” streso. Susipažinsite su veiksmingais bendradarbiavimo, derybų, įtakos darymo įrankiais. Išmoksite efektyviau bendrauti su kolegomis, klientais, šeimos nariais. Gebėsite drąsiau reikšti savo nuomonę ir išvengti konfliktų susidūręs su „sudėtingais” žmonėmis.
Sustiprinsite savo emocinę kompetenciją ir tai padės Jums lengviau ir greičiau surasti ir priimti tinkamiausius sprendimus kasdieninėse ir kritinėse situacijose.

Streso, emocijų valdymas

Mokymai vertingi siekiantiems geresnės savijautos bei palankesnio emocinio mikroklimato šeimoje, veikloje ir aplinkoje.
Kiek kitokiu kampu, tačiau labai paprastai ir aiškiai pateikiamas streso ir emocijų atsiradimo bei valdymo procesas, aptariamos 3 pagrindinės emocijų valdymo kryptys, pristatomi ir praktiškai išbandomi efektyviausi ir saugiausi šiuolaikinio mokslo patvirtinti streso valdymo metodai, priemonės, įrankiai.

Derybų, konfliktų valdymas

Sužinosite ką bendo turi kiekvienos derybos ir konfiktas, aiškiau suprasite jų atsiradimo ir valdymo procesus. Gausite vertingus įrankius padedančius geriau valdyti kritines situacijas, apginti savo poreikius, atremti spaudimą ir kritiką. Susipažinsite su 100% laimėtojo receptu ir išmoksite kurti win-win santykius šeimoje, kolektyve ar grupėje.

Efektyvus problemų sprendimas

Mokymuose pateikiamas metodas, kurio principais remiasi visa psichoterapija ir visos sėkmingos saviugdos mokyklos. Tai 5 esminiai žingsniai, kuriais remdamiesi galėsite lengviau, greičiau ir efektyviau susitvarkyti su bet kokia nesėkme ar išspręsti sudėtingą situaciją darbe, versle ir šeimoje,


Emocinio intelekto stiprinimas

Susipažinsite su emocijų skale ir samoningumo lygmenimis ir tai leis geriau suprasti save, savo ir kitų kitoniškumą. Išsiaiškinsite kodėl aukštas IQ negarantuoja aukštesnės gyvenimo kokybės ir kodėl verta stiprinti EQ, kelti emocinę kompetenciją. Apžvelgsime praktines emocinio intelekto stiprinimo strategijas.


Greitų pokyčių programa internetu

Individualiai arba grupėje, internetu kiekvieną 21 dieną išmoksite naujų vertingų dalykų ir praktiškai susiformuosite sėkmės lydimų žmonių įgūdžius ir įpročius, kurie sustiprins jūsų kūną, subalansuos emocijas, praskaidrins protą ir pakels dvasią. Labai greitai, net neįpusėjus programai, pajusite kaip ženkliai gerėja jūsų fizinė ir emocinė savijauta ir kaip kryptingai judate visų penkių gyvenimo sričių subalansavimo bei aukštesnės gyvenimo kokybės  keliu.


Webinarų įrašai

Webinarų įrašai asmeniniam augimui ir tobulėjimui, gyvenimo kokybės gerinimui:  emocinis intelektas, EQ stiprinimas, pokyčių valdymas, streso valdymas, emocijų paleidimas, efektyvus problemų ir konfliktinių situacijų darbe, versle ar šeimoje sprendimas, įtakos darymas ir efektyvios derybos, sėkmingas bendravimas (komunikacija), darnūs santykiai.


Mokymai įmonėms, organizacijoms

Visas šiame puslapyje pateiktas mokymų temas galima pritaikyti Jūsų įmonės, organizacijos specifikai ir poreikiams. Pasirinkite Jums aktualią ir registruokitės! Arba dar greičiau Jūsų pareikius išsiaiškinsime pasikalbėję tel. +370 66366766