EQ stiprinimo mokymų kursas

Rugsėjo 18 - spalio 9d. Kaune

Siekiant geresnių santykių su artimaisiais, kolegomis ir visais aplinkiniais, asmeninio ar komandinio efektyvumo, iškyla emocinės kompetencijos stiprinimo poreikis. Tyrimai patvirtina, kad emocinė kompetencija tampa pagrindiniu sėkmingų vadovų ir vadybininkų darbo su žmonėmis įrankiu.

Emocinė kompetencija– tai gebėjimas suprasti save ir kitus, pastebėti kaip emocijos paveikia elgesį, įtakoja visus mūsų sprendimus ir veiksmus. Perpratę šį procesą ir susiformavę atitinkamus įgūdžius, aiškiau suvokiam ką verta daryti, kaip elgtis, greičiau surandam ir lengviau priimame teisingus sprendimus ir užsitikriname vidinę ramybę, harmoniją ir gyvenimo džiaugsmą.

 

Mokymų temos ir grafikas

 

Rugsėjo 18 d. Kaip valdyti stresą, savo ir kitų emocijas?

3 strategijos + 3 technikos + praktinė sesija. Mokymų aprašymą ir registraciją rasite  ČIA >>

 

Rugsėjo 25 d. 5EŽ METODAS bet kokiai problemai išspręsti!

Tai 5 esminiai žingsniai, kuriuos naudodami, gebėsite greičiau ir lengviau susitvarkyti su bet kokia nesėkme, išspręsti sudėtingas situacijas. Mokymų aprašymą ir registraciją rasite ČIA >>

 

Spalio 2 d. win-win SANTYKIAI: Kaip tartis, susitarti ir sutarti?

Lengviau spręsite konfliktines situacijas, sėkmingiau derėsitės ir bendradabiausite. Mokymų aprašymą ir registraciją rasite  ČIA >>

 

Spalio 9 d. EMOCINIS INTELEKTAS: kaip pakilti į “kitą lygį”?

Susipažinsite su emocijų skale, sužinosite kaip atpažinti savo ir kitų sąmoningumo lygmenį ir gausite efektyvius ir veikiančius emocinio intelekto kėlimo įrankius. Mokymų aprašymą ir registraciją rasite  ČIA >>

 

Kam skirti šie mokymai?

Skirta visų lygių vadovams: įmonės, grupės, klasės ir kt. Naudingi atsakingiems tėvams besirūpintiems gerais santykiais su vaikais ir visais šeimos nariais. Jauniems ir vyresniems, visiems siekiantiems tobulėjimo, bendradarbiavimo ir geros kasdieninės savijautos.

Mokymus veda

 lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė Rita Regalė

 

Mokymų partneris ir organizatorius

Labdaros ir paramos fondas „Frida“ savo veikla siekiantis mažinti moterų diskriminaciją ir kovoti su smurtu prieš moteris, vaikus bei jaunus žmones, skatinti visuomenės pagarbą ir toleranciją pažeidžiamoms visuomenės grupėms, plėsti žmogaus teisių apsaugą, skatinti socialiai marginalizuojamų žmonių integraciją į visuomenę.

 

Kas pasikeis Jūsų gyvenime po šių mokymų?

  1. Kitu kampu pažvelgsite į savo sėkmių ir nesėkmių priežastis. Išmoksite geriau valdyti emocijas, saugiau, sveikiau ir greičiau atsikratysite momentinio ir “užslėpto” streso ir tai padės išvengti diskomforto ir sunkių vidinės įtampos poveikio sukeliamų ligų.
  2. Susipažinsite su veiksmingais bendradarbiavimo, derybų, įtakos darymo įrankiais. Išmoksite efektyviau bendrauti su kolegomis, klientais, šeimos nariais. Gebėsite drąsiau reikšti savo nuomonę ir išvengti konfliktų susidūręs su „sudėtingais” žmonėmis.
  3. Sustiprinsite savo emocinę kompetenciją ir tai padės Jums lengviau ir greičiau surasti ir priimti tinkamiausius sprendimus kasdieninėse ir kritinėse situacijose.
  4. Daug naudingų ir vertingų dalykų darančių Jus efektyvesniais, kūrybiškesniais, sveikesniais, turtingesniais ir laimingesniais išmoksite patys ir to galėsite išmokyti savo artimus žmones.

Mokymų vietaRotušės a. 26, KAUNAS (Fondo FRIDA patalpose, III a.)

Mokymų pradžia: Rugsėjo 18., 18:00 val.

Mokymų kainos:

  • Rugsėjo 18 d. (2 val.) – 22 Eur
  • Rugsėjo 25 d. (2 val.) – 22 Eur
  • Spalio 2 d. (3 val.) – 33 Eur
  • Spalio 9 d. (3 val.) – 33 Eur

Papildoma vertė: Mokymų dalyviams įteikiami sertifikatai.

  Ženkli nuolaida dalyvaujantiems visuose 4 ciklo mokymuose:

 110 EUR  33% (36 Eur)= 74 Eur

Svarbu: Dalyvaudami mokymuose, prisidedate prie smurto prieš moteris problemos sprendimo – dalį pajamų, surinktų mokymų metu, organizatoriai skiria Baltojo kaspino Festivalio (kultūrinių renginių ciklo, skirto smurto prieš moteris prevencijai) organizavimui. 

DĖMESIO! Dėl riboto patalpų dydžio ir siekdami užtikrinti mokymų kokybę, ribojame dalyvių skaičių. Planuojančius dalyvauti, kviečiame registruotis jau dabar ir šio puslapio apačioje esančioje formoje palikti savo kontaktus, kad galėtume su jumis susisiekti. Gavę apmokėjimą, rezervuosime dalyvio vietą.

Kontaktai papildomai informacijai: Organizaciniai klausimai ir apmokėjimas: +370 650 52858, [email protected] Detaliau apie mokymus: +370 663 66766, [email protected]