Derybų, konfliktų valdymas

Spalio 2 d. praktinis seminaras Kaune

win-win SANTYKIAI: Kaip tartis, susitarti ir sutarti?

AIŠKI STRATEGIJA IR VEIKIANČIOS TAKTIKOS

Kiekvienas turime savus tikslus ir norus. Kai mūsų poreikiai ir požiūriai panašūs galime lengvai bendrauti, kartu gyventi, dirbti ir sutarti. Tačiau mums tenka susidurti su skirtingomis nuomonėmis, derinti savus ir svetimus interesus šeimoje, darbe, versle, gyvenime.

Kartais nepamatuotos asmeninės ambicijos, netinkamas elgesys, negebėjimas tinkamai išreikšti norų, kritikos ar pastabų sukelia konfliktines situacijas, kurios gadina nuotaiką, kelia įtampą ir nerimą. Prasčiausia, kai užsitęsusi konfliktinė situacija, neišspręstos derybos ima sekinti jėgas, vesti link rimtų sveikatos sutrikimų, depresijos ir beviltiškumo…

  •   Kaip kalbėti, kad girdėtų?
  •   Ką sakyti, kad išgirstų?
  •   Ką daryti, kad išklausytų ?
  •   Kaip pasakyti, kad suprastų?
  •   Kaip paprašyti, kad padarytų ?
  •   Kaip tartis, susitarti ir sutarti ?

Į šiuos ir kitus JUMS aktualius bendravimo ir bendradarbiavimo klausimus atsakymus gausite seminare-mokymuose ir:

  1.    Atrasite 5 KELIUS, kaip galima tartis;
  2.    4K metodas padės Jums draugiškai sutarti;
  3.    Įvaldę  AŠ KALBĄ greičiau susitarsit.

Mokymus veda

streso ir pokyčių valdymo ekspertė Rita Regalė

Mokymų partneris ir organizatorius

Labdaros ir paramos fondas „Frida“ savo veikla siekiantis mažinti moterų diskriminaciją ir kovoti su smurtu prieš moteris, vaikus bei jaunus žmones, skatinti visuomenės pagarbą ir toleranciją pažeidžiamoms visuomenės grupėms, plėsti žmogaus teisių apsaugą, skatinti socialiai marginalizuojamų žmonių integraciją į visuomenę.

Mokymų vietaRotušės a. 26, KAUNAS (Fondo FRIDA patalpose, III a.)

Mokymų laikas: spalio 2 d., 18:00 – 21:00 val.

Mokymų kaina: 33 Eur

  dalyvaujantiems visuose 4 mokymuose, taikoma  33% nuolaida

 33 EUR – (11 Eur) = 22 Eur

Papildoma vertė: Mokymų dalyviams įteikiami sertifikatai

Svarbu: Dalyvaudami mokymuose, prisidedate prie smurto prieš moteris problemos sprendimo – dalį pajamų, surinktų mokymų metu, organizatoriai skiria Baltojo kaspino Festivalio (kultūrinių renginių ciklo, skirto smurto prieš moteris prevencijai) organizavimui.

DĖMESIO! Dėl riboto patalpų dydžio ir siekdami užtikrinti mokymų kokybę, ribojame dalyvių skaičių. Planuojančius dalyvauti, kviečiame registruotis jau dabar ir šio puslapio apačioje esančioje formoje palikti savo kontaktus, kad galėtume su jumis susisiekti. Gavę apmokėjimą, rezervuosime dalyvio vietą.

Kontaktai papildomai informacijai: Organizaciniai klausimai ir apmokėjimas: +370 650 52858, [email protected] Detaliau apie mokymus: +370 663 66766, [email protected]