Greitų pokyčių programa internetu

Jei prabudę ryte jaučiatės žvalūs ir vidinio entuziazmo vedami nekantraujate užsiimti prasminga veikla, skubate į mėgstamą darbą, o vakare mėgaujatės laiku su artimaisiais, laisvadienius, atostogas leidžiate linksmai, turiningai šaunioje bendraminčių draugijoje, džiaugiatės tvirtu kūnu, stipria sveikata, nuolatos tobulėjate, gyvėjate ir augate, jaučiate vidinę ramybę ir finansinę laisvę, tuomet Jūs teisingame kelyje.

Tačiau…

Dažnam iš mūsų būna gyvenime laikotarpis, kai tenka išgyventi sąstingį, idėjų trūkumą, jausmą, kad tai ką ankščiau darėme nebenorime ir nebegalime daryti, nes tai jau nebeveikia ir neneša norimų rezultatų. Kai turime sveikatos, finansinių ar santykių sunkumų, kai jaučiamės blogai, svyra rankos ir niekas nesiseka…

Ir ką gi daryti, kad gyvenimas pasikeistų ir vėl aplankytų sėkmė?

Jaučiame, kad reikėtų daryti kažką kitko, kitaip, tačiau… KĄ konkrečiai? SPRENDIMAS yra – tai TAVO situaciją iš esmės keičiantis, teigiamus pokyčius garantuojantis

Greitasis  (re)startas TIKSLAS

Pasaulinio lygio profesionalų parengtų ir pokyčių valdymo ekspertės Ritos Regalės vedamų mokymų dėka Jūs garantuotai atgausite prarastas jėgas ir pažadinsite vidinę galią, lengvai atsikratysite bereikalingo balasto, baimių, nerimo ir kitų slopinančių emocijų, ženkliai pagerinsite santykius šeimoje, veikoje ir aplinkoje, atrasite tikruosius savo talentus, sustiprinsite sveikatą, pastebėsite naujus pajamų šaltinius ir galbūt imsitės naujos veiklos arba su dviguba energija ir nauju entuziazmu tęsite jau įprastus darbus ir padidinsite pajamas.

Vertingų paskaitų ir praktinių užduočių dėka išsigryninsite svajones ir susidėliosite tikslus, įgysite naujų įgūdžių, susiformuosite naujus sėkmės lydimų žmonių įpročius, pakelsite savo lyderystės kompetencijas, sustiprinsite emocinį intelektą ir į savo gyvenimą įnešite daugiau meilės, džiaugsmo, ramybės ir vidinės harmonijos.

greitų pokyčių programa internetu

Kam skirtas šis (re)startas ir kam verta dalyvauti?

Tai skirta Jums, jei šiuo metu jaučiatės tarsi užstrigę ir galbūt jau:

 • perskaitėte begalę knygų;
 • išklausėte daugybę paskaitų ir webinarų;
 • dalyvavote įvairiuose mokymuose, programose, bet jaučiatės taip, tarsi išbandėte visas įmanomas metodikas ir nesulaukėte norimų rezultatų arba sulaukėte tik tokių, kurie jūsų netenkina.

Ar visada darai tai, ką turi daryti?

Kiekvienas turime svajonių ir, galimai, sąrašą suplanuotų tikslų, kuriuos peržiūrime dažnai, bet rezultatų neturime. Gali būti, kad tarp jų yra net tokių, kuriuos galima pasiekti per dieną, tačiau ir tai yra atidedama mėnesių mėnesiams… Ir kaip tie rezultatai atsiras, jei nieko nėra daroma?… O galbūt tiesiog nežinoma, kaip ir ką daryti?…

Jums sunku koncentruotis į užduotį, pavyzdžiui, pradėti sveikai maitintis, sportuoti, mesti svorį, pakeisti nemėgstamą darbą, pradėti naują projektą,  nes nuolat Jūsų dėmesį „kažkas“ blaško ar atsiranda „labai neatidėliotinų reikalų“. Taip ilgainiui pamirštate svajones ir siekius. Vidinė kova su pačiu savimi atima daug energijos, laiko ir jėgų. Ir, žinoma, aplanko nusivylimas, nes ir vėl nėra rezultato…

mokymai įmonėms

Ar neužteks tuščiai stumdyti laiką?

Užtektinai gyvenote, sukdamiesi vietoje, kaip voverės rate, nežengėte lemtingo pokyčiams žingsnio ir laukėte tinkamiausio laiko ir aplinkybių…

Vienas vertingiausių dalykų, kuriuos galime padovanoti sau – tai NAUJAS GYVENIMAS. Vaduokitės iš nuovargio. Nepasitikėjimą savimi, apatiją aplinkai ir ligas keiskite į  aukščiausios kokybės gyvenimą su gera sveikata, sėkminga karjera, puikiais santykiais, finansine laisve ir laiminga šeima.

Gali atrodyti, kad tai yra tolimi tikslai, tačiau paslaptis paprasta: Jūsų gyvenimas yra toks, kokia yra Jūsų SAVIJAUTA

Atėjo laikas veikti!

JŪS PASIRUOŠĘ? Aš su džiaugsmu pristatau Jums Greitąjį (re)startą TIKSLAS. Tai patys praktiškiausi ir efektyviausi gyvenimo kokybę gerinantys mokymai internetu.

 Prieš tęsiant pažiūrėkime, kuo tai yra NAUDINGA JUMS:

 • tapsite aktyviais, energingais;
 • išmoksite skirti išties svarbius dalykus ir darbus nuo nereikalingų;
 • išmoksite planuoti ir vykdyti savo planą ir jums nereikės priežiūros ir kontrolės;
 • išmokus veikti „čia ir dabar“, nebereikės “laukti įkvėpimo”;

Visai neblogai? Bet tai dar ne viskas! Dalykų, kuriuos jums padovanos šie mokymai yra dar daugiau:

 • jūs išmoksite valdyti vidinį balsą, trukdantį atlikti mažiau mėgiamus darbus;
 • tapsite „neišmušami iš vėžių“;
 • tapsite savo jausmų, emocijų ir gyvenimo šeimininkais;
 • užsipildysite gyvybine energija;
 • jums nereikės stengtis būti sėkmingais, jūs būsite sėkmingi;
 • būti sėkmingais taps įprasta Jūsų būsena;
 • kai kūnas priims teigiamas permainas– Jūs SPINDĖSITE vidine energija !

Šią METODIKĄ aš pati ir daugelis žmonių išbandėme praktiškai, todėl galime drąsiai teigti, kad po šių praktinių  mokymų būtinai pasikeisite ir pokyčių bus daug!

Ir pagaliau pristatau esminius šių unikalių mokymų privalumus, kurie leidžia pelnytai jais didžiuotis:

 • Tai patikrinta praktika daranti stebuklus!
 • Tai sistema kelianti Jūsų efektyvumą ir skirta naudoti kiekvieną dieną;
 • Pokyčių žingsniai, kurie keičia Jus, nes Jūs atgausit vidinę ramybę ir sukursit harmoniją.
 • Šie mokymai padės Jums patikėti savimi ir pasiekti tai, ko iš tiesų esate verti;
 • Mokymų metu išmokti dalykai tarnaus Jums kaip pamatas bet kokiems TIKSLAMS pasiekti.

Kaip viskas vyks?

Šio (re)starto metu, internetu mokysitės naujų dalykų, dienos bėgyje atliksite konkrečias užduotis, kasdieną formuosite naujus įgūdžius ir įpročius, kurie sveikatina kūną, subalansuoja emocijas, praskaidrina protą ir sustiprina dvasią. Pirmą ir antrą savaitę didžiausias dėmesys yra skiriamas fizinei ir emocinei energijai subalansuoti, o trečią savaitę pašvęsime mentalinės (protinės) ir dvasinės energijos stiprinimui.

Turėsite kasdieninį programos dienoraštį, jį pildysite ir jame matysite savo progresą ir efektyvumą. Užsiėmimų metu orientuojamės į praktiką ir stiprų atgalinį ryšį.

MOKYMŲ IR UŽDUOČIŲ TEMOS:

I ETAPAS (7dienos) –   Atsikratom  balasto ir siekiam REZULTATO

Svajonės ir tikslai. Šiuolaikiniai planavimo metodai. Informacinis tablo. Trendas. Sėkmės žurnalas. Visų rūšių priklausomybių įveikimo technologija. Patirtis ir kompetencija. Sąmoninga praktika. Srautas (FLOW). Energijų rūšys ir jų valdymas. Stresas, prastos emocijos ir jų valdymas. Komforto zona – mokymosi zona – naujos galimybės. Traukos dėsnis. Leidimo dėsnis. Kūrybos dėsnis. Tavo idealios ateities meditacija.

II ETAPAS (7dienos) – RENKAMĖS KRYPTĮ.

Rezultatyvumas, produktyvumas ir efektyvumas. Galutinis vertingas produktas. Asmeninio talento atpažinimo technikos. Nenaudingos veiklos eliminavimo metodai. Pareto dėsnis su min pastangų – max rezultatų technologija. Asmeninio „siauro kaklelio“ (silpnos grandies) atpažinimo metodika. Įtakos darymas. Socialiniai ir asmeniniai pokyčiai. Universali pokyčių technologija. Frustracija ir 13 jos tolerancijos lygio kėlimo technikų. Valia. Motyvacija. Fokusas. „Aš“ koncepcija. Sėkmės lydimų žmonių įpročių fomavimo metodikos. Įsitikinimai ir tikėjimas.

III ETAPAS (7 dienos) – skinam KOKYBĘ  veikloje, šeimoje, aplinkoje.

Kokybinis šuolis. Sverto dėsnio įvaldymas versle ir asmeniniame gyvenime. FLOW būsenos patyrimo metodika. Meistriškumas. Savidisciplina. Įsipareigojimai ir 6 jėgų teigiamus pokyčius skatinanti technologija. Atkaklumas. Sėkmė. Racionalaus požiūrio formavimo metodikos. Įtakinga kalba. Aš ir mano istorijos. Problemų sprendimas remiantis 4 žingsnių technologija. Įtaka platesniu kontekstu. Pokyčių valdymo ir jų įtvirtinimo strategijos. Finansinių įgūdžių formavimo metodai. Programos apžvalga.

Kiekvieną dieną naujos teigiamus pokyčius skatinančios užduotys, dienos ataskaitos ir jų apžvalga.

Smalsu? 

Žiūrėkite pirmos dienos įrašą:

Šiuos mokymus ne tik galima, bet ir reikia derinti su darbu ar mokslu. Įgūdžiai, kuriuos Jūs įgysite, turi būti naudojami kasdien.

Viskas yra pasiekiama. Nesakau, kad bus lengva, bet darbas vertas siektinų rezultatų.

Mokymai sukurti taip, kad ne kartą reikės išeiti iš komforto zonos. Bet tai yra natūrali pokyčių seka, kai atsiranda pakitęs gyvenimo ritmas. Šis procesas nebus paprastas, bet įveikiamas kiekvienam.

21 dieną ( tris savaites) darbo su savimi ir savo naujais įpročiais.

Tikrinsiu aš, kiekvieną dieną.

Daugiau klausimų uždavė portalas “Versli Mama” ir su savo skaitytojais pasidalino atsakymais ČIA >>> 

Priėmimo tvarka:

Mokymuose dalyvauti gali asmenys po atrankinio pokalbio, užpildę anketą.

Suteikiama 100% garantija !

 Jeigu dėl kokios nors priežasties nuspręsite, kad šie mokymai Jums netinka, aš gražinsime visus už juos sumokėtus pinigus, nes savo paslaugoms suteikiu 100% kokybės garantiją!

pinigų grąžinimo garantija

Registruokis ir  pradėk kurti save naujai tiesiog DABAR !

 

REstarto pradžia:  individualiai, iš anksto susitarus nuo Tavo pasirinkto pirmadienio

Trukmė: 3 savaitės

Vieta: internetas

Investicijos  į save variantai:

 • A.  Savarankiškas dalyvavimas Greitajame REstarte TIKSLAS + 4 asmeninės (4×45 min.) Ritos Regalės konsultacijos –  574 Eur
 • B.  Dalyvavimas Greitajame REstarte TIKSLAS su asmeniniu Ritos Regalės palaikymu ir stipriu atgaliniu ryšiu (21 x 21 min. konsultacija, koučingo sesija) – 997 Eur

Registruodamiesi atidžiai užpildykite žemiau esančią formą, uždėkite varnelę “Aš ne robotas” ir spauskite  mygtuką “Registruotis”. Dėl papildomos informacijos drąsiai teiraukitės e.p. info@ritaregale.lt  arba tel. +370 663 66766 (Rita). 

Klaida: Kontaktų forma nerasta.