Ačiū kad paspaudėte 🙂

Jūs turėsite galimybę peržiūrėti įrašą ir artimiausiu metu gausite visą su tuo susijusią informaciją el paštu.


 

verslo konsultacija

ATSILIEPIMAI: 

 • Dėkoju Jums, Rita, už mūsų pokalbį, kurio metu supratau ir pajutau savo mąstymo krypties klaidą. Nuoširdžiai, Judita.
 • ——————————–
 • Laura: Konsultacijos pradžioje buvo šiek tiek nedrąsu, gal net nejauku dalintis, ypač dėl to, kad esu per keletą metų daug įvairių praktikų, koučerių, psichologų aplankiusi ir išbandžiusi, ir viduje jau didelis skepticizmas susikaupė, kad na dar pabandysiu, bet vis tiek nesuveiks. Ir vis dėlto jau viduryje pokalbio supratau, kad klydau. Rita netikėtai man pačiai labai ramiai gražiai privedė mane prie tokių dalykų, apie kuriuos aksčiau net pagalvojusi nebuvau, o emocijų paleidimas įvyko lengvai ir paprastai, ir net sakyčiau greitai. Nežinau, kaip jai tai pavyko, bet esu dėkinga ir galiu drąsiai pasakyti, kad jei reikalinga pagalba ir esi kur pastrigęs, Rita gali būti tas žmogus, kuris padės pajudėti iš “mirties” taško ir užvesti ant kelio. Neįsivaizdavau iki šiol, kad tik per valandą laiko galima taip ramiai, gražiai tiek daug “ištraukti” ir paleisti. Dėkui Rita.
 • ———————————
 • Laima: Dėkoju už vakar man suteiktą dvigubą skirtingų jausmų išgyvenimą: laimėjimo, sėkmės džiaugsmą ir palengvėjimo, ramybės pojūtį.
  Pokalbis su Rita, truko valandą, bet gavau daug daugiau. Pasakiau savo klausimą, kuris neramina, o Rita trumpai paaiškino, dėl ko visa tai gali mane neraminti, kaip veikia vaikystės patirtys, nuostatos, įsitikinimai ir pasiūlė iš karto atlikti emocijų paleidimo praktiką. Dievinu aiškius ir praktiškus, pamatuojamus dalykus! Taip ir buvo – klausimas po klausimo, kūno pojūčių atpažinimas, įvardinimas, sekimas iškilusių minčių, vaizdų, kurie susiję su mano būsena, jausena, kvėpavimas ir sunkumo nuslinkimas kaip vandenyno per atoslūgį. Neįtikėtina, bet ši emocijų paleidimo kelionė, vedant Ritai, man dovanojo vidinę ramybę, kurios ieškau nuolat. Rita, paaiškino, kad šią techniką galiu naudoti bet kokioje įtemtoje, neramioje situacijoje. Sutikite, kad ramūs galime būti pakantesni, greičiau, daugiau ir efektyviau, kūrybiškiau dirbti, veikti, priimti sprendimus. Dėkoju Ritai už suteiktą galimybę susipažinti su ja ir išbandyti praktiškai emocijų paleidimo techniką. Rekomenduoju!
 • ——————————–
 • Norėdamas efektyvinti savo paties ir savo įmonės veiklą, priėmiau Ritos pasiūlymą įmonės konsultacijai. Turėjome apytiksliai pusantros valandos pokalbį, per kurį man pavyko išsiaiškinti mane ribojančius veiksnius, susidėlioti veiksmų planą, ką turėčiau daryti, kad pašalinčiau ribojančius veiksnius. Esu labai nustebintas, kad konsultacija tuo nesibaigė, gaunu nuolatinį rūpestį, kad veiksmai būtų pritaikyti ir tai jau duoda atitinkamų rezultatų. Donatas
 • ——————————–
 • Gyvenimas ir pokyčiai, tai kaip kelionė – turi pasiruošti. Jei pasiklydai ir susipainiojai, jei negali išmesti nereikalingų emocijų, išvalyti nuoskaudų – Rita padės surasti kelią… Ligita.
 • ——————————–
 • Rita Regale, dėkoju tau už nuostabią gerumo dovaną! Pasaulyje yra daug nuostabių dalykų! Pavyzdžiui Tu! Sėkmės. Kristina
 • ——————————–
 • Gabija: Iki konsultacijų su Rita jaučiausi lyg būčiau dugne. Nors pasižiūrėjus iš šono galėjo atrodyti, kad viskas nebuvo taip jau blogai, bet viduje buvo be galo sunku. Buvau taip įsisukusi į negatyvių minčių sūkurį, kad nebemačiau nei kaip būtų galima iš to išeiti, nei tikėjau, kad tai išvis įmanoma. Buvo labai sunku fiziškai ir taip pat manęs neapleido egzistenciniai klausimai, kurie kasdien darėsi vis sunkesni ir atrodė niekas nebeturėjo prasmės.
  Esu baigusi psichologijos studijas, todėl atrodė, kad kreiptis pagalbos neturėčiau, juk daug ką žinau, suprantu ir moku pati. Deja, pagalbos .. daugiau>>>
 • ——————————-
 • Daugiau atsiliepimų>>>